Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Jau četrpadsmito reizi JNĪP Lielās talkas ietvaros sakopj piemiņas vietu RAF masīvā 

Publicēts: 02.05.2016

Tradicionāli SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) darbinieki kopā ar ģimenēm sakopa fašistiskā terora upura piemiņas vietu mežā RAF dzīvojamā masīvā, kopā sagrābjot pērnās lapas un savācot atkritumus piemiņas vietas tuvumā. Sakopšanas darbi noritēja dienu pirms Lielās talkas – 22. aprīlī. Ar pērnajām lapām un atkritumiem piepildīts astoņu kubikmetru ietilpības konteiners.

JNĪP vadība pateicas ikvienam, kas atsaucās uzņēmuma iniciatīvai. Kopīga talka ir uzņēmuma tradīcija, kas līdztekus apziņai par vēl vienu sakoptu vietu pilsētā sniedz arī iespēju būt kopā ar kolēģiem ne tikai ikdienas darbā, bet arī kopīgā talkā.

Jāatgādina, ka JNĪP pavasara darbos aicina iesaistīties arī dzīvokļu īpašniekus, organizējot savas mājas koplietošanas telpu vai apkārtnes tīrīšanas darbus. Lai informētu par plānotajiem darbiem un vienotos par nepieciešamo atbalstu, ko varētu sniegt vai palīdzēt noorganizēt pārvaldnieks.

Esiet saimnieki savam īpašumam – mēs palīdzēsim!


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.