Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijas sporta spēlēs mūsējiem 3. vieta! 

Publicēts: 19.08.2014

Nupat aizvadītas tradicionālās Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijas sporta spēles, no kurām SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) komanda atgriezusies ar godpilno 3. vietu.

Šoreiz sporta un atpūtas pasākums notika atpūtas bāzē «Ronīši» Klapkalnciemā, kopumā pulcējot trīspadsmit komandas, kuras komandu un individuālajās sporta spēlēs centās aizstāvēt sava uzņēmuma godu. Spēki tika pārbaudīti kā tradicionālās, tā netradicionālās disciplīnās, tādēļ noteicošā bija ne tikai komandas sportiskā sagatavotība, bet arī tās saliedētība un attapība.

Uzteicami panākumi JNĪP komandai individuālajos sporta veidos, izcīnot trīs pirmās vietas individuālajos sporta veidos – basketbola metienos un Mājsaimnieču triatlonā, kā arī komandu disciplīnā “Burtiņš A”. Savukārt volejbolā un tautas bumbā mūsējie tika līdz pusfinālam. Rezultātā – 3. vieta kopvērtējumā trīspadsmit komandu konkurencē. Šoreiz mūsējie piekāpās tikai Grobiņai un Ventspilij.

Jāpiebilst, ka ikgadējās sporta spēles organizē Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācija, pulcējot gan namu apsaimniekotāju uzņēmumu darbiniekus, gan viņu tuvākos ģimenes locekļus un līdzjutējus.

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.