Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) veikumu novērtē vācu eksperti – Helmaņa iela 3 iegūst Vācu būvtehnoloģiju labās prakses titulu 

Publicēts: 25.09.2013

Novērtējot JNĪP ieguldījumu vācu augstās kvalitātes standartu ieviešanā Latvijā, 24. septembrī pie daudzdzīvokļu mājas Helmaņa ielā 3 atklāta īpaša fasādes goda plāksne. Atzinība JNĪP pausta Vācu būvtehnoloģiju labās prakses dienas ietvaros.

Lai stiprinātu vācu tehnoloģiju un būvmateriālu atpazīstamību, kā arī akcentētu to augsto kvalitāti, Vācijas–Baltijas Tirdzniecības kamera sadarbībā ar Vācijas Federālo Ekonomikas un tehnoloģiju ministriju īsteno projektu «Energoefektīva ēku būvniecība un rekonstrukcija. Vācu kvalitāte Latvijā. Labas prakses projekti». JNĪP apsaimniekotā māja Helmaņa ielā 3, kuras renovācija sadarbībā ar partneriem no Vācijas veikta 2009. gadā, uzteikta kā pirmā ēka pasaulē ārpus Vācijas, kurā īstenoti vācu augstās kvalitātes standarti, un viena no kopumā četrām Latvijā, kas ieguvusi Vācu būvtehnoloģiju labās prakses titulu.

Tāpat vācu eksperti Atzinības rakstu īpašā pasākumā pasniedza JNĪP valdes loceklim Jurim Vidžim kā vienam no Vācijas būvtehnoloģiju labās prakses projektu īstenotājiem un attīstītājiem Latvijā.

JNĪP lepojas ar augsto novērtējumu, jo tas ir vēl viens apliecinājums kvalitatīvam darbam, ko izdevies īstenot sadarbībā ar vācu kolēģiem un atsaucīgiem dzīvokļu īpašniekiem. Dzīvojamā māja Helmaņa ielā 3 bija pirmā Latvijā, kas 2010. gadā ieguva Energoefektīvākās dzīvojamās ēkas titulu, savukārt šogad tā oficiāli atzīta par pirmo pasaulē, kur ārpus Vācijas darbi īstenoti tik augstā kvalitātē, izmantojot energoefektīvus vācu būvmateriālus un tehnoloģijas. Tāpat JNĪP novērtē neatsveramo pieredzi, kas gūta, māju renovāciju īstenojot sadarbībā ar vācu kolēģiem, ievērojot vācu augstos standartus materiālu un tehnoloģiju izvēlē un pielietojumā. Gūtā pieredze lieti noder, īstenojot citu JNĪP apsaimniekoto daudzdzīvokļu māju siltināšanu, kas pašlaik tiek veikta ar Eiropas Savienības atbalstu.

Gan JNĪP, gan Vācijas–Baltijas Tirdzniecības kameras un Vācijas Ekonomikas un tehnoloģiju ministrijas pārstāvji pauda gatavību sadarboties arī turpmāk.

Jāpiebilst, ka līdz ar fasādes goda plāksnes atklāšanu Helmaņa iela 3 ieguvusi Vācu būvtehnoloģiju labās prakses titulu. Tāds piešķirts vēl tikai trim ēkām Latvijā: biroju ēkai ar tirdzniecības funkciju «Rīgas Industriālais parks», biroju ēkai «Upmalas Biroji» Rīgā, kā arī Ventspils poliklīnikas ēka.

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.