Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

29. janvārī – JNĪP seminārs par grozījumiem Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likumā        

Publicēts: 20.01.2014

SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) saviem klientiem organizē semināru, lai dzīvokļu īpašniekus informētu par izmaiņām Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likumā. Tas notiks 29. janvārī plkst. 18.00 JNĪP Konferenču zālē. Ja seminārs gūs atsaucību, tiks nodrošināta iespēja līdzīgu tikšanos organizēt atkārtoti.
Grozījumi Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likumā stājās spēkā šī gada 15. janvārī, un tie paredz plašākas iedzīvotāju tiesības un dzīvojamo māju īpašnieku lielāku rīcībspēju, izvēloties sev piemērotāko norēķināšanās par saņemtajiem komunālajiem pakalpojumiem veidu, tajā skaitā norēķināšanos ar pakalpojumu sniedzēju tieši.

Tā kā grozījumi likumā ir būtiski, JNĪP kā dzīvojamo māju pārvaldnieks uzskata par pienākumu informēt savus klientus par ieviestajām izmaiņām, skaidrojot, kā tās ietekmēs
dzīvojamo māju pārvaldīšanu. Ar grozījumiem iepazīstinās JNĪP valdes loceklis Juris Vidžis, uzņēmuma Juridiskās daļas vadītāja Jana Antsone, savukārt, lai dzīvokļu īpašniekiem sniegtu pēc iespējas precīzāku un daudzpusīgāku informāciju, uz tikšanos uzaicināts arī Latvijas Republikas Saeimas deputāts, mājokļu jautājumu apakškomisijas sekretārs Viktors Valainis, kurš jau apstiprinājis savu dalību JNĪP organizētajā seminārā.

Būtiskākās izmaiņas Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likumā paredz, ka ar pakalpojuma sniedzēju tieši varēs norēķināties par siltumenerģijas vai ēkas apkurei nepieciešamās dabasgāzes vai ūdens piegādi, kā arī par kanalizācijas, atkritumu izvešanas pakalpojumu un koplietošanas vajadzībām paredzētās elektroenerģijas nodrošināšanu dzīvojamai mājai. Dzīvokļu īpašnieki par pakalpojumiem, tāpat kā līdz šim, varēs norēķināties arī ar mājas pārvaldnieka starpniecību.

Pirmais tematiskais seminārs par grozījumiem Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likumā notiks trešdien, 29. janvārī plkst. 18.00, JNĪP Konferenču zālē Pulkveža Brieža ielā 26. Ja seminārs gūs plašu atsaucību, tas tiks organizēts atkārtoti, lai ieviestās izmaiņas likumā skaidrotu visiem interesentiem.


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.