Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Modernizēta dzīvokļu īpašnieku saziņas un datu apmaiņas informātīvā sistēma 

Publicēts: 29.12.2016

Sekojot līdzi jaunākajām drošības standartu attīstības tendencēm informācijas tehnoloģiju jomā, esam ieviesuši dzīvokļu īpašnieku saziņas un datu apmaiņas informatīvās sistēmas (informatīvā sistēma) lietotājiem autentifikācijas mehānismu, tā palielinot datu drošumu.

Informatīvās sistēmas modernizācija ir viens no soļiem ceļā uz mūsdienīgu informācijas sistēmu. No 2017.gada 1. janvāra SIA «Jelgavas nekustāmā īpašuma pārvalde» (JNĪP) informatīvajā sistēmā vairāku sadaļu izmantošanai būs nepieciešama lietotāju autentifikācija.

Lietotāju  darba uzsākšana informatīvajā sistēmā notiks, kā līdz šim – norādot e-pasta adresi, drošības kodu un izvēloties dzīvojamās mājas adresi. Jaunā kārtība attieksies uz sadaļām „Mājas lieta”, „Parādnieki”, „Jautājumi” un „Saziņa”.

JNĪP aicina nebaidīties izmantot jauno autentifikācijas procedūru – tā ir vienkārši izpildāma un pieejama, izmantojot šādu banku internetbankas pakalpojumus: «Nordea», «DNB banka», «Swedbank», «Citadele» un «SEB banka». Šis pakalpojums balstās uz internetbanku nodrošināto autentifikācijas mehānismu, kurš ir drošs un datu apstrāde notiek attiecīgās internetbankas sistēmā, kas atbilst augstākajiem drošības standartiem, tādējādi informatīvai sistēmai nav pieejas nekādiem internetbanku lietotāja datiem, izņemot autentifikācijas rezultātam.

Informatīvā sistēma tika izveidota 2011. gadā, kā maksimāli plašas un patiesas dzīvojamo māju pārvaldīšanas informācijas krātuve. Informatīvās sistēmas pamats ir mājas lieta, kura tiek vesta e-vidē. Mājas lieta ir dzīvojamās mājas tehniskās, juridiskās un finanšu informācijas kopums un tā izmaiņas mājas dzīves cikla laikā. Izmantojot informatīvo sistēmu iespējams iepazīties ar dzīvojamo māju stāvu plāniem un tehnisko dokumentāciju, visu īpašumtiesību, līgumu un mājas īpašnieku lēmumu kopijas, datus par dzīvokļu īpašniekiem, datus par mājā uzstādītajām pakalpojumu uzskaites mērierīcēm. Papildus mājas lietai informatīvajā sistēmā ir pieejami arī citi pakalpojumi, piemēram, ātrā saziņa ar pārvaldnieku, ikmēneša rēķinu par pārvaldīšanu un saņemtajiem pakalpojumiem apskati un apmaksu, ūdens skaitītāju rādījumu ievadi u.c. Šobrīd informatīvajā sistēmā ir reģistrējušies vairāk kā 8000 mūsu klientu.

JNĪP aicina dzīvokļu īpašniekus izmantot informatīvo sistēmu, tādējādi atvieglojot saziņu ar dzīvojamās mājas pārvaldnieku, pakalpojumu sniedzējiem un citiem dzīvokļu īpašniekiem. Atgādinām, ka Informatīvā sistēma ir plašākais, ātrākais un ērtākais datu apmaiņas veids dzīvojamās mājas pārvaldīšanā!

JNĪP informatīvajā sistēmā var reģistrēties interneta vietnē www.nip.lv sadaļā E-LIETAS / Dzīvokļu īpašniekiem.


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.