Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Jelgavā pieaugs maksa par siltumu 

Publicēts: 03.10.2018

Kurināmā -  koksnes šķeldas cenu līmenis salīdzinot ar pagājušo gadu ir pieaudzis par vairāk kā 30%. Kurināmā izmaksu pieauguma dēļ siltumapgādes uzņēmums SIA "Fortum Jelgava" ir sagatavojis jaunu apkures tarifa projektu. Tarifs pieaugs aptuveni par 4,9% un līdzšinējo 51,73 eiro par megavatstundu (MWh) vietā maksa par vienu MWh paredzēta 54,28 eiro bez PVN. Plānots, ka jaunais siltumenerģijas tarifs varētu stāties spēkā no 2018.gada 1.novembra.

Jaunais tarifs saglabāsies zemāks nekā citās lielajās Latvijas pilsētās: Ventspilī, Liepājā, Salaspilī un Daugavpilī. "Fortum" atgādina, ka maksa par apkuri ir atkarīga no patērētā siltuma daudzuma ēkā. Tarifa izmaiņas mazāk jutīs siltināto māju iedzīvotāji, jo tajās siltumenerģijas patēriņš ir ievērojami zemāks.


«Fortum Jelgava» jau saņēmis pirmos iesniegumus no daudzdzīvokļu mājām, kuras vēlas no 1. oktobra pieslēgt apkuri. Bet ir arī vairākas mājas, kuras apkuri vasarā neatslēdz un, pazeminoties āra gaisa temperatūrai, apkure ieslēdzas automātiski. Optimālais laiks, kad ieslēgt mājā apkuri ir tad, kad vidējā ārgaisa temperatūra ir +11o C. Kad vidējā ārgaisa temperatūra diennaktī  noslīdēs zem +8o C, mājas iesildīšanai būs jāpatērē lielāks siltumenerģijas daudzums. Neatlieciet apkures ieslēgšanu mājās uz pēdējo brīdi!

Informācija sagatavota
SIA “Fortum Jelgava”


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.