Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Spēlējot spēli, var iepazīties ar JNĪP paveikto 

Publicēts: 19.05.2015

Lai popularizētu nekustamā īpašuma apsaimniekošanas un pārvaldīšanas nozari kopumā un īpaši izceltu SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) paveikto un sasniegto, pasaulē populārajā spēlē «Geocaching» jeb slēpņošanā iesaistījies arī mūsu pilsētas namu pārvaldīšanas uzņēmums. Šobrīd uzdevumu, kuru slēpņotājiem sarūpējusi JNĪP, jau izpildījuši vairāk nekā 100 cilvēku.

Spēle «Geocaching» jeb slēpņošana ir ļoti izplatīta visā pasaulē, tostarp arī Latvijā. Tajā iesaistīto uzdevums ir pēc mājas lapā geocaching.com dotām GPS koordinātēm dabā atrast paslēptu kastīti jeb dārgumus un tajā speciālā viesu grāmatā atzīmēties par savu vizīti. Savukārt pēc tam šo atzīmi arī izdarīt virtuāli mājas lapā.

Lai spēle nebūtu vienkārša, tiek izdalīti vairāki slēpņu tipi, un viens no tādiem ir «Mistērija». Lai atrastu šāda tipa slēpni, nepieciešams izpildīt uzdevumu. Viens šāds mistērijas tipa slēpnis Jelgavā spēlētājiem sarūpēts ar JNĪP atbalstu, ļaujot iepazīties ar vienu no uzņēmuma apsaimniekotajām daudzdzīvokļu mājām. Jāuzsver, ka šo māju uzteic ne tikai paši tās iedzīvotāji, bez kuru izpratnes, atsaucības un veiksmīgās sadarbības ar pārvaldnieku nebūtu iespējams panākt tik labu rezultātu, bet arī viņu viesi un, kas būtiski, nekustamā īpašuma apsaimniekošanas un pārvaldīšanas nozares speciālisti no Latvijas un citām valstīm – viņi, apmeklējot šo ēku, atzinīgi novērtē Jelgavas kolēģu sasniegto un ievērotos augstos kvalitātes standartus mājas renovācijas un pārvaldīšanas procesā.

Kur atrodas šis objekts un kāds uzdevums tajā sagaida? To var uzzināt, vadoties pēc tā nosaukuma «The Best in 2010» un aprakstā minētā teksta «Jelgavā ir kāda ēka, kura ir ieguvusi starptautisku atzinību 2010. gadā». Nonākot šajā vietā, spēlētājam jādodas uz vietu, kur JNĪP savus viesus un ciemiņus no citām pasaules valstīm iepazīstina ar šīs mājas sasniegumiem. Savukārt tur slēpņotājs saņem speciālu signālu ar GPS koordinātēm, kuras tālāk viņu aizved uz JNĪP administrācijas ēku Pulkveža Brieža ielā 26, Jelgavā. Tieši tur arī ir paslēpta šī kastīte. Šobrīd šo uzdevumu jau izpildījuši vairāk nekā 100 cilvēku.

Tā kā šo spēli spēlē arī ļoti daudz jelgavnieku, šādā atraktīvā veidā viņiem ir iespēja ko vairāk uzzināt par starptautiski atzītu objektu mūsu pašu pilsētā – iespējams, kādam tas var būt pamudinājums aktualizēt energoefektivitātes jautājumus un renovācijas nozīmi arī savā daudzdzīvokļu mājā. Savukārt visas Latvijas un starptautiskā mērogā tas ļauj izskanēt Jelgavas un JNĪP vārdam, popularizējot mūsu pilsētu, nama pārvaldnieka pozitīvo pieredzi māju renovācijas procesā un kopā ar iedzīvotājiem un sadarbības partneriem panākto, lai būtu iespēja dzīvot skaistā un sakārtotā mājā, kas, protams, arī pilsētvidi kopumā padara vēl sakoptāku.


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.