Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Uz laiku mainīts JNĪP Norēķinu punkta Pasta ielā darba laiks; klienti piedāvātos pakalpojumus var izmantot arī citos punktos 

Publicēts: 30.06.2015

SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) Norēķinu punktam Pasta ielā 51/6 (veikalā «Mego») no 1. līdz 19. jūlijam mainīts darba laiks: no pirmdienas līdz piektdienai tas būs atvērts no pulksten 8 līdz 17, pusdienas pārtraukums – no pulksten 12 līdz 13, savukārt sestdienās un svētdienās Norēķinu punkts būs slēgts. JNĪP atvainojas klientiem par sagādātajām neērtībām un atgādina, ka ārpus šī Norēķinu punkta darba laika nodrošinātos pakalpojumus iespējams saņemt citos Norēķinu punktos.

Kopumā JNĪP ir septiņi Norēķinu punkti, aptverot visu pilsētas teritoriju, un to darba laiks organizēts tā, lai tur nodrošinātie pakalpojumi klientiem būtu pieejami visas dienas garumā. Tie atrodas Pulkveža Brieža ielā 26 (JNĪP administrācijas ēkā), Satiksmes ielā 35 (veikalā «Rimi»), Katoļu ielā 18 (t/c «VIVO centrs), Driksas ielā 4 (t/c «Pilsētas pasāža), Rīgas ielā 11a (t/c «Valdeka»), Pasta ielā 51/6 (veikalā «Mego»), Pērnavas ielā 4 (veikalā «Supernetto).

Ar JNĪP Norēķinu punktu darba laikiem iespējams iepazīties JNĪP mājas lapā www.nip.lv, sadaļas «Pakalpojumi» apakšsadaļā «Rēķinu apmaksa».

Šobrīd mūsu Norēķinu punktos bez komisijas maksas var apmaksāt JNĪP rēķinus, samaksāt SIA «Jelgavas ūdens» rēķinus par ūdeni un kanalizāciju, SIA «Fortum Jelgava» rēķinus par siltumenerģiju , par atkritumu izvešanu SIA «Jelgavas komunālie pakalpojumi», par kabeļtelevīziju SIA «Multitone Balt», kā arī visus nodokļus un nodevas Jelgavas domei.
Savukārt ar komisijas maksu – 0,50 eiro apmērā – var nomaksāt arī par elektroenerģiju AS «Latvenergo» un kabeļtelevīziju SIA «Baltkom TV».

JNĪP atgādina, ka Norēķinu punktos šobrīd iespējams saņemt virkni papildus pakalpojumu, turklāt uzņēmums strādā, lai šo pakalpojumu klāstu papildinātu.

Klientu ērtībām JNĪP Norēķinu punktos bez maksas tiek piedāvāts tāds pakalpojums kā ūdens skaitītāju saraksta lapas izdrukāšana mājas pilnvarotām personām, ūdens skaitītāju rādījumu nodošana jebkuram klientam – šis pakalpojums ieviests, lai klientiem, kuriem nav iespējas skaitītāja rādījumus nodot JNĪP informatīvajā sistēmā, būtu iespēja tos paziņot klātienē. JNĪP Norēķinu punktos ir iespējas bez maksas izdrukāt un turpat arī apmaksāt SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvaldes” un SIA “Fortum Jelgava” rēķinus.

Uzņēmums vēlreiz vērš klientu uzmanību, ka laika periodā no 1. līdz 19. jūlijam mainīts darba laiks JNĪP Norēķinu punktam Pasta ielā 51/6 (veikalā «Mego») – tas atvērts darba dienās no pulksten 8 līdz 17, pusdienas pārtraukums – no pulksten 12 līdz 13.

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.