Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Par ūdens patēriņa skaitītāju uzstādīšanu un nomaiņu 

Publicēts: 03.03.2023Par ūdens patēriņa skaitītāju uzstādīšanu un nomaiņu 
Pārvaldnieks informē, ka ūdens uzskaite un sadale dzīvojamās mājās notiek atbilstoši individuālo ūdens patēriņa skaitītāju rādījumiem, ievērojot māju pilnvarojumu līgumu nosacījumus, māju dzīvokļu īpašnieku kopību lēmumus vai Ministru kabineta 2008.gada 9.decembra noteikumus Nr.1013 "Kārtība, kādā dzīvokļa īpašnieks daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā norēķinās par pakalpojumiem, kas saistīti ar dzīvokļa īpašuma lietošanu" noteiktajā kārtībā mājās, kuras nav noslēgušas dzīvojamās mājas pārvaldīšanas pilnvarojuma līgumus.
 
Dzīvojamo māju pārvaldīšanas pilnvarojuma līgumi un dzīvokļu īpašnieku kopības pieņemtie lēmumi ir pieejami jebkuram dzīvokļu īpašniekam, autorizējoties mūsu uzņēmuma mājas lapas sadaļā E-lietas / Dzīvokļu īpašniekiem. Neskatoties uz iespējami atšķirīgo ūdens aprēķina un sadales kārtību, kopēja prasība visiem dzīvokļu īpašniekiem ir tā, ka individuālajiem ūdens skaitītājiem ir jābūt verificētiem. Dzīvokļu īpašniekiem, kuri izmanto skaitītājus pēc verifikācijas termiņa beigām par to ir sniegts atgādinājums piestādītajos rēķinos.
 
Individuālo ūdens skaitītāju verifikācijas termiņš ir 4 gadi. Informācija par katra ūdens patēriņa skaitītāja verifikācijas termiņa beigām dzīvokļu īpašniekiem pēc autorizācijas ir pieejama uzņēmuma mājas lapas sadaļā Dzīvokļu īpašniekiem / Skaitītāji, kā arī reģistrētām māju kontaktpersonām sadaļā E-lietas / Kontaktpersonām.
 
 
Lasīt vairāk

Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.