Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Par ūdens patēriņa skaitītāju uzstādīšanu un nomaiņu 

Publicēts: 03.03.2023Par ūdens patēriņa skaitītāju uzstādīšanu un nomaiņu 

Ūdens uzskaite un sadale dzīvojamās mājās notiek atbilstoši individuālo ūdens patēriņa skaitītāju (turpmāk – ŪPS) rādījumiem, ievērojot pārvaldnieka apstiprināto kārtību vai dzīvokļu īpašnieku kopības apstiprinātu kārtību, izņemot mājas, ar kurām nav noslēgts pārvaldīšanas pilnvarojuma līgums, tām tiek piemēroti Ministru kabineta 2008.gada 9.decembra noteikumi Nr.1013 "Kārtība, kādā dzīvokļa īpašnieks daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā norēķinās par pakalpojumiem, kas saistīti ar dzīvokļa īpašuma lietošanu".

 

Dzīvokļa īpašniekam ir jānodrošina dzīvoklī esošo ŪPS verifikācija/nomaiņa. Lai mehāniskie ūdens patēriņa skaitītāji tiktu uzskatīti par derīgiem, tos jānomaina vai jāverificē ne retāk kā reizi četros gados. Informācija par katra ŪPS verifikācijas termiņa beigām ir pieejama:

  • dzīvokļu īpašniekiem autorizējoties pārvaldnieka mājas lapas sadaļā Dzīvokļu īpašniekiem / Skaitītāji, kā arī reģistrētām māju kontaktpersonām sadaļā E-lietas / Kontaktpersonām;
  • Pārvaldnieks vismaz trīs mēnešus pirms ŪPS atkārtotās verificēšanas/nomaiņas termiņa beigām rakstiski pakalpojuma rēķinā informē dzīvokļa īpašnieku.

Dzīvokļa īpašnieks ŪPS nomaiņu var pieteikt jebkurā no šādiem veidiem:

  • pie pārvaldnieka;
  • pie pārvaldnieka sadarbības partneriem (turpmāk – Pakalpojuma sniedzējs) – Saimnieciskās darbības veicējs Normunds Vīlips, IK “Jugāns”,  SIA “Orols ūdens uzskaite”, SIA “RV Saimnieks”;
  • pie jebkuras juridiskās vai fiziskās personas (turpmāk arī – Pakalpojuma sniedzējs), kura ir tiesīga veikt ŪPS uzstādīšanu un sagatavot ūdens patēriņa skaitītāju nomaiņas vai uzstādīšanas aktu – papildus informācija citi pakalpojumu sniedzēji.
Lasīt vairāk

Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.