Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Aicinām apmeklēt dzīvokļu īpašnieku kopsapulces! 

Publicēts: 26.02.2019

2019. gada 4. martā SIA „Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP)  uzsāks ikgadējo pārvaldīto dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieku kopsapulču organizēšanu. Šogad ir ieplānotas 320 sapulces. Diemžēl dzīvokļu īpašnieku aktivitāte ir zema, piemēram, 2018. gadā sapulču apmeklējums bija 11,2%. Aicinām dzīvokļu īpašniekus būt atbildīgiem un ieinteresētiem savas daudzdzīvokļu mājas pārvaldīšanas un uzturēšanas procesā – sekot līdzi informācijai par savas mājas dzīvokļu īpašnieku kopsapulces norises laiku, apmeklēt to, kā arī, lai saruna izvērstos konstruktīva, pirms sapulces iepazīties ar mājas ieņēmumu – izdevumu atskaiti, jau iepriekš pārdomāt un uzdot jautājumus, kurus vēlētos aktualizēt, tiekoties ar pārvaldnieku un savas mājas dzīvokļu īpašnieku kontaktpersonu.

     Dzīvokļu īpašnieku kopsapulces daudzdzīvokļu mājām tradicionāli tiek organizētas katru gadu jau no 2000. gada, un šogad darba kārtībā iekļauti seši galvenie punkti:

  1. Māju pārvaldnieku 2018. gada darbības pārskats un 2019. gada darba plāns.
  2. Dzīvokļu īpašnieku kontaktpersonu atskaite par 2018. gadu.
  3. Līgumu slēgšana ar pakalpojumu sniedzējiem.
  4. Jaunās prasības ugunsdrošības noteikumos.
  5. Noteikumi par decentralizēto kanalizācijas sistēmu apsaimniekošanu un reģistrēšanu.
  6. Energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu iespēja un ieguvumi.

     Par paveikto 2018. gadā dzīvokļu īpašniekiem atskaitīsies ne tikai JNĪP kā mājas pārvaldnieks, bet arī katras mājas dzīvokļu īpašnieku kontaktpersonas, bez kuru ieinteresētības un neatlaidības daudzi darbi mājā, visticamāk, tā arī netiktu īstenoti.

     Dzīvokļu  īpašnieku sapulču grafiks visās pārvaldītājās mājās pieejams dzīvokļu īpašnieku informatīvajā sistēmā (www.jnip.lv).  Nereģistrētie dzīvokļu īpašnieki rakstisku paziņojumu par sapulces norises vietu, laiku un darba kārtību, kā arī attiecīgās mājas 2018. gada ieņēmumu – izdevumu atskaiti saņems individuāli savā pastkastītē.

     JNĪP dzīvokļu īpašniekus aicina būt atsaucīgiem un aktīvi piedalīties organizētajās sapulcēs, lai kopīgi pieņemtu lēmumus par dzīvojamās mājas uzturēšanu un pārvaldīšanu, kas saistoši ikvienam daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājam.

     Jāatgādina, ka katram dzīvokļa īpašniekam jāuzņemas atbildība ne tikai par savu atsevišķo dzīvokļa īpašumu, bet arī par kopīpašumu, un šīs sapulces ir iespēja vēlreiz apzināties, ka mums tas jādara kopā, un aicinājums kopā arī darīt, ar saviem ieteikumiem iesaistoties ar māju saistītajos procesos.


Esiet saimnieki savam īpašumam – mēs palīdzēsim!


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.