Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Noslēgts Granta līgums par Māras ielā 5, Jelgavā daudzdzīvokļu mājas atjaunošanu 

Publicēts: 20.11.2019

2019. gada 10.oktobrī tika noslēgts Granta līgums ar valsts attīstības finanšu institūciju ALTUM programmā “Daudzdzīvokļu māju energoefektivitāte” par Māras ielas 5, Jelgavā daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas atjaunošanu.

Projekta ietvaros tiks veikta sienu siltināšana, pēdējā stāva un pagraba pārseguma siltināšana, jumta seguma nomaiņa, logu nomaiņa un ārdurvju atjaunošana, iekšējo inženiertīklu nomaiņa, apkures sistēmas pilnīga nomaiņa, ierīkojot divcauruļu sistēmu ar individuālu siltuma patēriņa uzskaites iespēju katram dzīvokļu īpašumam atsevišķi, un kāpņu telpas remonts, kā arī nomainot logus, tie tiks aprīkoti ar gaisa pieplūdes vārstiem “VentSys”, kas nodrošina nepieciešamo gaisa pieplūdi ventilācijas sistēmas darbībai.
 
Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes paaugstināšanas valsts atbalsta programma tuvojas noslēgumam. Kā liecina attīstības finanšu institūcijas «Altum» apkopotā informācija, šobrīd jau rezervēti aptuveni 85 procenti no kopējā grantiem pieejamā finansējuma apjoma. SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” aicina dzīvokļu īpašniekus aktīvi piedalīties lēmumu pieņemšanā ēku atjaunošanas procesu organizēšanai.
 
Jāatgādina, ka programmai no Eiropas Reģionālās attīstības fonda pieejami 156 miljoni eiro. Piesaistot komercbanku finansējumu, kopumā šīs programmas ietvaros daudzdzīvokļu māju atjaunošanā kopumā tiks ieguldīti aptuveni 300 miljoni eiro. Šobrīd būvdarbi sekmīgi noslēgušies kopumā jau 141 mājā Rīgā, Liepājā, Ventspilī, Salaspilī, Olainē, Mundigciemā, Tukumā, Valmierā, Jelgavā, Valkā, Ikšķilē, Dobelē un citviet. Būvniecības procesā ir vēl vairāk nekā 70 nami, savukārt pārējie projekti ir dažādās īstenošanas stadijās.
 
Vairāk informāciju par programmu lasiet valsts attīstības finanšu institūcijas ALTUM mājas lapā - https://www.altum.lv/.
 
“Esiet saimnieki savam īpašumam – mēs palīdzēsim!”
 

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.