Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Aicinām iedzīvotājus būt vērīgiem 

Publicēts: 09.12.2022

Mūsu pašu un visas sabiedrības drošībai vienmēr ir jābūt prioritātei. Šobrīd aktuāla ir sniega segas un lāsteku veidošanās uz ēku jumtiem, kas pie mainīgiem laika apstākļiem var radīt apdraudējumu ēkai, īpašumam un  sabiedrībai.
 
Kā katru ziemu SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde’’ (JNĪP) speciālisti intensīvi apseko pārvaldīšanā esošās dzīvojamās mājas un nedzīvojamās ēkas.
 
Gadījumos, kad apdraudējums tiek konstatēts, notiek sniega un lāsteku tīrīšana no māju jumtiem. Vietas ar paaugstinātu bīstamību tiek savlaicīgi norobežotas gan darbu izpildes laikā, gan arī pirms tiem.
Dzīvokļu īpašniekus aicinām būt vērīgiem un pamanot uz ēku jumtiem bīstamas lāstekas vai sniega sanesumus, sazināties ar māju kontaktpersonām vai ziņot SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” diennakts avārijas dienestam pa tālr. 63020000.
 
Sakarā ar to, ka namu pagalmos ir daudz sniega, dzīvokļu īpašniekiem ir iespēja  pasūtīt papildus pakalpojumu – pagalma ceļu iztīrīšanu ar atbilstošu tehniku. Tādā gadījumā iedzīvotājiem jāvēršas pie savas daudzdzīvokļu mājas  dzīvokļu īpašnieku kontaktpersonas, kura piesaka traktortehnikas pakalpojumu pārvaldniekam.
 
Turklāt aicinām iedzīvotājus būt vērīgiem un, novietojot transporta līdzekļus pie dzīvojamām mājām, izvērtēt – vai sniegs un ledus neapdraudēs Jūsu īpašumu!
 
Esiet saimnieki – mēs palīdzēsim.

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.