Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Īstais laiks apkures sistēmas hidrauliskajām pārbaudēm 

Publicēts: 24.07.2023

Sajūta, ka vasarās laiks skrien ātrāk un tieši tagad ir īstais laiks sagatavoties aukstajiem mēnešiem. Pirms apkures sezonas sākšanās apkures sistēmai jāveic pārbaude un jānosaka vai nepieciešams veikt remontdarbus. Aicinām sarosīties māju dzīvokļu īpašniekus un lemt par apkures sistēmas hidrauliskajām pārbaudēm.
 
Kad pieņemts lēmums, par konkrētu pārbaužu norises laiku atbilstoši izstrādātajam grafikam, katras mājas iedzīvotāji tiks informēti.
 
Nepieciešamību veikt šo pārbaudi daudzdzīvokļu dzīvojamos namos paredz Ministru kabineta noteikumi Nr.876 “Siltumenerģijas piegādes un lietošanas noteikumi”.
SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP) uzsver, ka cauruļvadu pārbaudes laikā sistēmā tiks paaugstināts spiediens, un iedzīvotājiem lūgums – ja tiek konstatēja noplūde, nekavējoties par to mūs informēt un nodrošināt piekļuvi apkures sistēmai dzīvokļos. Spiediens cauruļvados tiek paaugstināts līdz sešiem bāriem. Paaugstināts spiediens sistēmā tiek uzturēts vismaz 24 stundas. Gadījumā, ja tas sistēmā ir būtiski samazinājies, tiek meklētas noplūdes vietas. Sistēmu uzpildei pieslēdz atkārtoti, un vēlreiz tiek pārbaudīta visa sistēma, apsekojot stāvvadus, atzarus, gulvadus utt. Ja spiediens saglabājas, sistēma ir gatava ziemas sezonai, ja nē – sadarbībā ar dzīvokļu īpašniekiem tiek veikti nepieciešamie remontdarbi.
 
Aicinām dzīvokļu īpašniekus domāt par sildķermeņu maiņu savlaicīgi, un izdarīt to, pirms mājā ir veikta hidrauliskā pārbaude un pieslēgta apkure.
 
Esiet saimnieki savam īpašumam – mēs palīdzēsim!

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.